Ücretsiz Hizmetlerimiz

Sizden Gelen Talepler ve İhtiyaçlara Göre Belirlediğimiz Ücretsiz Hizmetler

Akademik Redaksiyon ekibi olarak;
 akademik metinlerinizi,  anlam ve biçim açısından en iyi hale getirmek için redaksiyon (proofreading) ve edisyon-kritik (editing) hizmeti vermekteyiz.

 • Tez format kontrolü

 • Yapılacak analizlerin tespiti

 • Ücretsiz benzerlik oranı öğrenme

 • APA 7 kaynakça oluşturma programı

 • Vancouver kaynakça oluşturma programı

tez-duzenleme-merkezi-hizmetlerimiz

İHTİYACINIZ NEDİR?

Tez Format Kontrolü

Akademik Redaksiyon olarak ücretsiz tez format kontrolü hizmeti veriyoruz. Tez format kontrolü ile tezinizi teslim etmeden önce hatalarınızı görerek düzeltmek için zaman kazanabilirsiniz.  

Teziniz gönderilmeden önce bir tez format kontrolünden geçmelidir. Tezinizi format kontrolü için teslim ettiğinizde biraz zaman kaybedersiniz. Birkaç gün format kontrol dönüşü beklerken, istenilen düzeltmeleri yaptıktan sonra format kontrolü için enstitüye geri gönderirsiniz. Bu işlemler sıkıcıdır ve zamanınızı boşa harcar. Bu süreyi kısaltmak için tez format kontrol işlemini ücretsiz olarak gerçekleştirmekteyiz.
 
Tezinizi bize gönderdikten sonra tezin formatını kontrol edip eksikliklerinizi bildiriyoruz. Böylece kuruma göndermeden önce gerekli düzenlemeleri yapma imkanına sahip olacaksınız. Tezinizi enstitüye göndermeden önce enstitünün sizin için yaptığı format kontrolünün aynısını biz de yapabiliriz. Bizden aldığınız dönütlere göre eksiklerinizi tamamlayabilir veya tezinizi düzenlememezi isteyebilirsiniz.


  Yapılacak Analizlerin Tespiti

  Araştırmanızda oluşturduğunuz hipotezleri veya alt problemlere göre yapılacak analizlerin neler olduğunu belirleyebiliriz. Hipotezlerinizi veya alt problemleriniz ile birlikte kullandığınız veri toplama araçlarını iletmeniz yeterli. 

  Tezinizde hangi analizlerin yapılacağı, tezinizin tamamlanabilmesi için hayati bir öneme sahiptir. Tezinizin en önemli kısmı olan bulgular kısmını ortaya çıkaramazsanız tezinizin tamamlanması mümkün olamaz. Veri analizi yapabilmek için herkesin gerçekleştiremeyeceği bir uzmanlığa sahip olmak gerekmektedir. Tezinizin yazımına yönelik en ufak bir destek almanız etik değil iken veri analizi konusunda rahatlıkla destek alabilirsiniz. 

  Tezinizde yapılması gereken analizlerin tespiti sayesinde tez yazarken önünüzü görmeniz mümkün olacaktır. Veri analizini kendiniz yapmak isterseniz yapılacak analizlerin tespiti size zaman kazandıracaktır. Böylelikle yapılacak analizlerin eğitimini almanız mümkün olacaktır. 


   Ücretsiz Benzerlik Oranı Öğrenme

   AKADEMİK REDAKSİYON olarak tezinizin benzerlik oranı tespitini ücretsiz yapıyoruz.

   • Aynı çalışmanın benzerlik oranını bir kez ücretsiz öğrenebilirsiniz.
   • Ücretsiz intihal raporu hizmetimiz yalnızca tezler için geçerlidir.

   Ücretsiz benzerlik oranını öğrenme sayfamız için

   APA 7 Kaynakça Oluşturma Programı

   AKADEMİK REDAKSİYON tarafından hazırlanan APA 7 Kaynakça Oluşturma Programı sayesinde girdiğiniz kaynak bilgileriniz ile kaynakça oluşturabilirsiniz.

   APA 7 Kaynakça Oluşturma Programı ile APA yazım kurallarına uygun olacak şekilde kaynakça oluşturabilirsiniz. 

   APA 7 Kaynakça Oluşturma Programı sayfamız için

   VANCOUVER Kaynakça Oluşturma Programı

   AKADEMİK REDAKSİYON tarafından hazırlanan VANCOUVER Kaynakça Oluşturma Programı sayesinde girdiğiniz kaynak bilgileriniz ile kaynakça oluşturabilirsiniz.

   VANCOUVER Kaynakça Oluşturma Programı ile Vancouver yazım kurallarına uygun olacak şekilde kaynakça oluşturabilirsiniz. 

   VANCOUVER Kaynakça Oluşturma Programı sayfamız için