Tez Düzenleme Fiyatları

tez-bicimsel-duzenleme

Tez yazım kılavuzuna göre biçimsel düzenleme işlemleri

Tezinizin bilgilerine göre fiyat almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Fiyat hesaplaması yapıldıktan sonra hesaplanan ücretin ödemesini yaparak tez düzenleme işlemini başlatabilirsiniz.

İsterseniz metin içi atıfların düzenlenmesi, kaynak eşleştirme ve kaynakçadaki eksik bilgilerin bulunarak kaynakların düzenlenmesi hizmetlerini ek olarak satın alabilirsiniz.

Not: Tez düzenleme kapsamında yapılacak standart işlemler veya ek işlemler için ödemenizi yaptıktan sonra info@akademikredaksiyon.com mail adresimize tezinizi ve tez yazım kılavuzunu gönderiniz. Anlaşılmayan konular veya sorularınız için bize Whatsapp veya telefondan ulaşabilirsiniz.

Tez düzenleme fiyatları çok az kritere göre belirlenerek yapılacak işlem ve tez düzenleme ücreti dengesi gözetilerek işlem tamamlanmaktadır. Yapılacak işlem değişmediği sürece (artması veya azalması söz konusu olmazsa) tez düzenleme ücreti değişmemektedir. Tez düzenleme konusunda profesyonel ekibimiz, çalışmalarınızı ilgili kurumun tez yazım kuralları kapsamında düzenlemektedir. Yapılan işlemlerin tez yazım kılavuzuna uygunluğunun garantisini veriyoruz. Tez düzenleme hizmetimizle ilgili ayrıntıları bu linkten inceleyebilirsiniz.

Ürün Ekle ve Hemen Öde

Fiyat Hesaplama

Hesaplama Sonucu* Tezinizin her sayfası dikkate alındığı için bütün sayfalar sayılmaktadır

** Kaynakça sayfa sayısını 12 punto ve 1,5 satır aralığına göre yazınızEk HizmetlerAçıklamaFiyatı
Atıf Düzenleme Metin içinde kullanılan kaynakların ilgili referans stiline uygun gösterimi
Kaynak Eşleştirme Metin içinde kullanılan kaynaklar ile kaynakçadakilerin karşılaştırılması
Kaynaklardaki Eksik Bilgileri Bulma Kaynaklardaki eksik bilgileri bularak kaynakça düzenleme