Akademik Redaksiyon Müşteri Yorumları

Bu sayfada akademikredaksiyon.com adresinden hizmet alan müşterilere ait yorumlar yer almaktadır. Siz de bizden aldığınız hizmeti yorumlayarak size ve yeni müşterilerimize daha iyi hizmetler sunmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Müşterilerimizin verdiği cevaplar:

1- Aldığınız hizmetten memnuniyetinizi 1 ile 10 arasında puanlayınız.

2- Akademik Redaksiyon personeli yardımcı ve yeterli mi?

3- Çalışmanız zamanında teslim edildi mi?

4- Bizi tanıdıklarınıza tavsiye eder misiniz?

Yorum yazan müşterilerimizin yorumları:

 1. Gözde Anlar diyor ki:

  Sizi tesadüfen keşfettim,benim ihtiyacım olan format düzenleme kısmı idi, öyle sanıyordum , fakat sadece format değil başka eksiklerim de varmış ve çok hızlı ve tam da istediğim şekilde hatta çok çok profesyonel bir şekilde yardımcı olduğunuz için buradan ayrıca size tekrar teşekkür ederim, tezleri konusunda yardım almak isteyen herkese sizi gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğim

 2. Metin diyor ki:

  Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Kısa sürede, çok iyi bir ürün ortaya çıkardınız ve süreç boyunca iletişiminiz çok iyiydi. Sizi herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edeceğim.

 3. Anonim diyor ki:

  İnternette yaptığım araştırmada pek çok site ve firma ile karşılaştım ve memnuniyetle söyleyebilirim ki söZünün eri işini tam ve zamanında yapan gerçekten güvenilir çözüm ortağı.

 4. Gamze K. diyor ki:

  Doktora tezimi çok hızlı ve güzel bir şekilde düzeltip gönderdiler. Tek seferde incelemeden geçti. Hem güven veriyorlar hem de her şeyle ilgilenip bilgilendirme yapıyorlar. Kesinlikle tavsiye ederim.

 5. Ö. D. diyor ki:

  Çok memnun kaldığımı ifade etmeliyim. Sizi çevreme de önerdim. İnşallah gerekmez ve mezun olurum ancak süreç içerisinde başka bir şeye ihtiyacım olması halinde kesinlikle ilk başvuracağım adres olacaksınız.

  Çok teşekkürler

 6. Dr. Aynur Aydın diyor ki:

  Yardım istediğim anda çok geç bir saat olmasına rağmen ulaşabilmek ve en hızlı bir şekilde hizmet alabilmek… alışılmadık .. Elinize, emeğinize sağlık

 7. Hilal diyor ki:

  İşlerini severek ve ciddiyetle yapıyorlar, biçimsel düzenlemede yaşadığım zorlukları giderdikleri ve değerli destekleri için teşekkür ederim. Oldukça memnun kaldım, biçimsel düzenlemelerde zorlanan herkese tavsiye ederim.

 8. Bir yüksek lisans mezunu diyor ki:

  Harika hız ve doğrulukta geri dönüş sağlandı. İletişimleri oldukça güçlü ve güvenilir. Her şey için teşekkür ederim.

 9. Tıbbi Teknolog diyor ki:

  Haziran 2019 da tez savunma sınavında 3 ay uzatma aldım!Daha önce hizmet aldığım kişiden memnun kalmamıştım…İşlerimi yavaş yavaş yaparken,tezlerle ilgili profösyonel hizmet veren sitelerede bakıyordum.Görüştüm.Vaktinde,daha ekonomik ve kaliteli bir hizmet aldım. Hızır gibi yetiştiler. Tezimi verdim. TEŞEKKÜRLER!

 10. Ayhan Yavuzoğlu diyor ki:

  Tez düzeltmemi ilgili çok profesyonel ve yetkin personelleri ile gerekli şekilde belirtilen süre içerisinde tamamladılar.Teşekkür ediyorum.

 11. Fulya Un diyor ki:

  Çok kisa sürede son derece profesyonel şekilde tezimin format ve redaksiyon işini tamamlayip gönderdiğiniz için çok teşekkür ederim.iyi ki sizi keşfetmişim.

 12. Burçin diyor ki:

  İlk olarak tesekkur etmekle başlamak istiyorum tezimi geçtim ve mezun oldum tabi destekleriniz ilginiz ve yardımlarınız sayesinde.Tereddut etmeden güvenebilirsiniz aradığımda açmadıkları bile olmadı hersey zamanında ve muntazamdı. Tekrar tekrar tesekkur ediyorum

 13. Ali diyor ki:

  İşini bilen ve güvenilir insanlar, neredeyse günün her saatinde görüşüp fikir alışverişinde bulunduk, Zahmet verdim kusura bakmayın

 14. Hilal S. diyor ki:

  Akademik redaksiyon son derece profesyonel, yasal sözleşme ile çalışan bir sayfa. Herkese tavsiye ederim. Zamanında teslim edildi.

 15. Hüseyin diyor ki:

  Kesinlikle çok ilgililer. Sorularınıza hemen dönüt alıyorsunuz ve taahhüt edilen ne varsa yerine getiriliyor. Kendilerine teşekkür ediyorum.

 16. Onur diyor ki:

  Şirket personeli tüm süreç boyunca çok yardımcı oldu. Herhangi bir problem karşısında hızlı aksiyon alınması ve çözüm odaklı yaklaşım bir akademisyenin en stresli zamanlarında büyük bir rahatlama sağlıyor. Emekleriniz için müteşekkirim.

 17. Zana Yas diyor ki:

  Çalışmamın redaksiyonu/düzeltilmesi iyi bir şekilde yapıldı. Söylendiği gibi zamanında bana yollandı, üstelik uygun bir fiyata da mal oldu. Öneriyorum. Her şey için teşekkürler.

 18. M. Önder DEMİRCAN diyor ki:

  Tez düzenleme işlemlerim için kendilerine ulaştım. Başta işinin ehli bir ekip var. Devamlı irtibat halindeler söz verdikleri gibi zamanında düzenleme işini yaptılar. Kesinlikle tavsiye ediyorum. iyi ki sizlere denk gelmişim. Başta Ramazan Bey olmak üzere tüm ekibe çok teşekkür ederim

 19. Demir diyor ki:

  Tez düzenleme ve imla ile ilgili sizden yardım aldım. Beklediğimden çok çok daha iyi bir şekilde bana teslim edildi. İş etiğine sahipsiniz bence. Teşekkür ederim

 20. Şahin Aslan diyor ki:

  Anlayışlı, başarılı bir ekip. Çalışmaları istenildiği şekilde zamanında teslim ediyorlar. Başarılarının devamını dilerim.

 21. Melisa diyor ki:

  Kesinlikle tavsiye ediyorum. Özel bir sebepten dolayı hızlı yapılmasını rica ettim iki gün içerisinde teslim edildi. Çok memnun kaldım elinize sağlık.

 22. Seren diyor ki:

  Çalışma ile ilgili sorulara hızlı geri dönüş yapıldı. Değişiklikler ve düzeltmelere oldukça kısa sürede geri dönüş yapıldı. Ayrıca yaklaşım ve çalışmaya verdikleri özen de çok rahatlatıcıydı. Teşekkürler.

 23. Ahmet Arslan diyor ki:

  Beklediğimin çok üzerinde aşırı titiz ve özenli bir çalışmayla karşılaştım. Çalışmaya ve yazara çok saygılılar..her adımı danışıyorlar. İşi zamanında teslim ettiler. Çok memnun kaldım. İçtenlikle herkese tavsiye ederim.

 24. Mashita Tidore diyor ki:

  As a foreign student, writing a Master thesis in Turkish is not easy. Therefore the service provided by this Akademik Redaksiyon team was really helpful to correct grammatical mistakes and improve your academic writing. The result was also delivered right on time. Thank you!

 25. Melisa K. diyor ki:

  Ödeviniz ile ilgili tüm noktalarda profesyonel davranılıyor ayrıca çok güzel bir iletişimleri var bir çok arkadaşıma telefon numarası ilettim teşekkür ederim emeğiniz için 🙂

 26. Belkıs Güneş diyor ki:

  Hocamın tezimi beğenmesi ancak noktalama işaretleri için profesyonel yardım almam gerektiğini söylemesi üzerine bulduğun siz ile düşük cümlelerim düzeldi. Zamanından önce eksiksiz teslim edilmesi benim için çok mutluluk vericiydi. Teşekkürler.

 27. YL Öğrencisi diyor ki:

  İşinizde çok iyisiniz ve büyük bir titizlikle sonuna kadar yürütüp her süreçte yardımcı oluyorsunuz. Çok teşekkür ederim her şey için.

 28. Tuba Eren diyor ki:

  Dr tezimin hazırlık aşamasında 2 kez format düzenlemeleri için destek aldım ve çok memnun kaldım. Yine ihtiyaç duyduğumda başvuracağım ilk firma sizsiniz çok teşekkür ederim

 29. Dilara D. diyor ki:

  Yaptıkları her işte kaliteli ve hızlı bir iş çıkartmaktalar. Üstelik herhangi bir konuda yardıma ihtiyaç duyulduğunda 7/24 cevap veriliyor , teşekkürler Akademik Redaksiyon. Her zaman ki gibi harikasınız 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir