Akademik Redaksiyon Müşteri Yorumları

Bu sayfada akademikredaksiyon.com adresinden hizmet alan müşterilere ait yorumlar yer almaktadır. Siz de bizden aldığınız hizmeti yorumlayarak size ve yeni müşterilerimize daha iyi hizmetler sunmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Müşterilerimizin verdiği cevaplar:

1- Aldığınız hizmetten memnuniyetinizi 1 ile 10 arasında puanlayınız.

2- Akademik Redaksiyon personeli yardımcı ve yeterli mi?

3- Çalışmanız zamanında teslim edildi mi?

4- Bizi tanıdıklarınıza tavsiye eder misiniz?

Yorum yazan müşterilerimizin yorumları:

Akademik Redaksiyon Müşteri Yorumları” yazısında 108 düşünce

 1. Gözde Anlar diyor ki:

  Sizi tesadüfen keşfettim,benim ihtiyacım olan format düzenleme kısmı idi, öyle sanıyordum , fakat sadece format değil başka eksiklerim de varmış ve çok hızlı ve tam da istediğim şekilde hatta çok çok profesyonel bir şekilde yardımcı olduğunuz için buradan ayrıca size tekrar teşekkür ederim, tezleri konusunda yardım almak isteyen herkese sizi gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğim

 2. Metin diyor ki:

  Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Kısa sürede, çok iyi bir ürün ortaya çıkardınız ve süreç boyunca iletişiminiz çok iyiydi. Sizi herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edeceğim.

 3. Anonim diyor ki:

  İnternette yaptığım araştırmada pek çok site ve firma ile karşılaştım ve memnuniyetle söyleyebilirim ki söZünün eri işini tam ve zamanında yapan gerçekten güvenilir çözüm ortağı.

 4. Gamze K. diyor ki:

  Doktora tezimi çok hızlı ve güzel bir şekilde düzeltip gönderdiler. Tek seferde incelemeden geçti. Hem güven veriyorlar hem de her şeyle ilgilenip bilgilendirme yapıyorlar. Kesinlikle tavsiye ederim.

 5. Ö. D. diyor ki:

  Çok memnun kaldığımı ifade etmeliyim. Sizi çevreme de önerdim. İnşallah gerekmez ve mezun olurum ancak süreç içerisinde başka bir şeye ihtiyacım olması halinde kesinlikle ilk başvuracağım adres olacaksınız.

  Çok teşekkürler

 6. Dr. Aynur Aydın diyor ki:

  Yardım istediğim anda çok geç bir saat olmasına rağmen ulaşabilmek ve en hızlı bir şekilde hizmet alabilmek… alışılmadık .. Elinize, emeğinize sağlık

 7. Hilal diyor ki:

  İşlerini severek ve ciddiyetle yapıyorlar, biçimsel düzenlemede yaşadığım zorlukları giderdikleri ve değerli destekleri için teşekkür ederim. Oldukça memnun kaldım, biçimsel düzenlemelerde zorlanan herkese tavsiye ederim.

 8. Bir yüksek lisans mezunu diyor ki:

  Harika hız ve doğrulukta geri dönüş sağlandı. İletişimleri oldukça güçlü ve güvenilir. Her şey için teşekkür ederim.

 9. Tıbbi Teknolog diyor ki:

  Haziran 2019 da tez savunma sınavında 3 ay uzatma aldım!Daha önce hizmet aldığım kişiden memnun kalmamıştım…İşlerimi yavaş yavaş yaparken,tezlerle ilgili profösyonel hizmet veren sitelerede bakıyordum.Görüştüm.Vaktinde,daha ekonomik ve kaliteli bir hizmet aldım. Hızır gibi yetiştiler. Tezimi verdim. TEŞEKKÜRLER!

 10. Ayhan Yavuzoğlu diyor ki:

  Tez düzeltmemi ilgili çok profesyonel ve yetkin personelleri ile gerekli şekilde belirtilen süre içerisinde tamamladılar.Teşekkür ediyorum.

 11. Fulya Un diyor ki:

  Çok kisa sürede son derece profesyonel şekilde tezimin format ve redaksiyon işini tamamlayip gönderdiğiniz için çok teşekkür ederim.iyi ki sizi keşfetmişim.

 12. Burçin diyor ki:

  İlk olarak tesekkur etmekle başlamak istiyorum tezimi geçtim ve mezun oldum tabi destekleriniz ilginiz ve yardımlarınız sayesinde.Tereddut etmeden güvenebilirsiniz aradığımda açmadıkları bile olmadı hersey zamanında ve muntazamdı. Tekrar tekrar tesekkur ediyorum

 13. Hüseyin diyor ki:

  Kesinlikle çok ilgililer. Sorularınıza hemen dönüt alıyorsunuz ve taahhüt edilen ne varsa yerine getiriliyor. Kendilerine teşekkür ediyorum.

 14. Onur diyor ki:

  Şirket personeli tüm süreç boyunca çok yardımcı oldu. Herhangi bir problem karşısında hızlı aksiyon alınması ve çözüm odaklı yaklaşım bir akademisyenin en stresli zamanlarında büyük bir rahatlama sağlıyor. Emekleriniz için müteşekkirim.

 15. Zana Yas diyor ki:

  Çalışmamın redaksiyonu/düzeltilmesi iyi bir şekilde yapıldı. Söylendiği gibi zamanında bana yollandı, üstelik uygun bir fiyata da mal oldu. Öneriyorum. Her şey için teşekkürler.

 16. M. Önder DEMİRCAN diyor ki:

  Tez düzenleme işlemlerim için kendilerine ulaştım. Başta işinin ehli bir ekip var. Devamlı irtibat halindeler söz verdikleri gibi zamanında düzenleme işini yaptılar. Kesinlikle tavsiye ediyorum. iyi ki sizlere denk gelmişim. Başta Ramazan Bey olmak üzere tüm ekibe çok teşekkür ederim

 17. Demir diyor ki:

  Tez düzenleme ve imla ile ilgili sizden yardım aldım. Beklediğimden çok çok daha iyi bir şekilde bana teslim edildi. İş etiğine sahipsiniz bence. Teşekkür ederim

 18. Şahin Aslan diyor ki:

  Anlayışlı, başarılı bir ekip. Çalışmaları istenildiği şekilde zamanında teslim ediyorlar. Başarılarının devamını dilerim.

 19. Melisa diyor ki:

  Kesinlikle tavsiye ediyorum. Özel bir sebepten dolayı hızlı yapılmasını rica ettim iki gün içerisinde teslim edildi. Çok memnun kaldım elinize sağlık.

 20. Seren diyor ki:

  Çalışma ile ilgili sorulara hızlı geri dönüş yapıldı. Değişiklikler ve düzeltmelere oldukça kısa sürede geri dönüş yapıldı. Ayrıca yaklaşım ve çalışmaya verdikleri özen de çok rahatlatıcıydı. Teşekkürler.

 21. Ahmet Arslan diyor ki:

  Beklediğimin çok üzerinde aşırı titiz ve özenli bir çalışmayla karşılaştım. Çalışmaya ve yazara çok saygılılar..her adımı danışıyorlar. İşi zamanında teslim ettiler. Çok memnun kaldım. İçtenlikle herkese tavsiye ederim.

 22. Mashita Tidore diyor ki:

  As a foreign student, writing a Master thesis in Turkish is not easy. Therefore the service provided by this Akademik Redaksiyon team was really helpful to correct grammatical mistakes and improve your academic writing. The result was also delivered right on time. Thank you!

 23. Melisa K. diyor ki:

  Ödeviniz ile ilgili tüm noktalarda profesyonel davranılıyor ayrıca çok güzel bir iletişimleri var bir çok arkadaşıma telefon numarası ilettim teşekkür ederim emeğiniz için 🙂

 24. Belkıs Güneş diyor ki:

  Hocamın tezimi beğenmesi ancak noktalama işaretleri için profesyonel yardım almam gerektiğini söylemesi üzerine bulduğun siz ile düşük cümlelerim düzeldi. Zamanından önce eksiksiz teslim edilmesi benim için çok mutluluk vericiydi. Teşekkürler.

 25. YL Öğrencisi diyor ki:

  İşinizde çok iyisiniz ve büyük bir titizlikle sonuna kadar yürütüp her süreçte yardımcı oluyorsunuz. Çok teşekkür ederim her şey için.

 26. Tuba Eren diyor ki:

  Dr tezimin hazırlık aşamasında 2 kez format düzenlemeleri için destek aldım ve çok memnun kaldım. Yine ihtiyaç duyduğumda başvuracağım ilk firma sizsiniz çok teşekkür ederim

 27. Dilara D. diyor ki:

  Yaptıkları her işte kaliteli ve hızlı bir iş çıkartmaktalar. Üstelik herhangi bir konuda yardıma ihtiyaç duyulduğunda 7/24 cevap veriliyor , teşekkürler Akademik Redaksiyon. Her zaman ki gibi harikasınız 🙂

 28. Dilay diyor ki:

  Çok aciliyeti olan ve zamanım olmayan bir durum içerisindeydim ve kendileri gece kaç olursa olsun hızlı bir şekilde yardımcı oldular. Hem istediğim zaman içerisinde teslim aldım hem de düzeltmeler istediğim gibi yapılmıştı. Teşekkür ederim emeğiniz için.

 29. Tuba Eren diyor ki:

  Çok profesyonel ve zamanında çalışmaların teslimi konusunda hassas bir ekip doktora tez sürecim boyunca çok büyük destekleri oldu teşekkür ediyorum

 30. Bülent Y. diyor ki:

  Piyasa bir işi teslim ettikten sonra görevini yaptığını düşünen güruhlarla dolmuş. Akademik redaksiyon grubu, işi teslim ettikten sonraki süreçte de ciddi ve profesyonel bir şekilde takibi devam ettirmekle birlikte gerekli düzenlemeleri de yerine getiriyor. Çok başarılı ve profesyonel davranışlarından dolayı kendilerini tebrik ediyorum. Kendi tecrübemden yola çıkarak kimseyi mağdur etmediklerini düşünüyorum.

 31. Nilay S. diyor ki:

  Söylenilenden çok daha kısa bir sürede teslim edildi gerçekten sorunsuzdu, başka yerlerden de hizmet almıştım en az 2-3 kere düzeltme gördü bu arada hiç öyle bir işlem olmadı

 32. go diyor ki:

  redaksiyon icin hızlı ve vetkin servis. sosyal bilimler alanında sıklıkla kullandığım ve yurtdisindaki muadilleriyle kıyaslandığında editörlerin redaksiyon icin biraz daha cesaretli öneriler sunabilecegini düşünüyorum.

 33. Fatma diyor ki:

  İlk iletişime geçtiğim andan itibaren güven veren, sistemli bir şekilde çalışan ve her aşamada sorunlarımı cevapsız bırakmadan, hızlı bir şekilde çözüm üreterek zorlu sürecimde bana destek olan akademik redaksiyon ekibine emeklerinden ötürü çok teşekkür ederim.

 34. isim belirtilmemiş diyor ki:

  Tıp alanındaki makalem hızlı ve etkili şekilde redakte edildi. Üstelik uygun fiyata şuana kadar çalıştığım en hızlı en iyi ve en iyi iletişim kuran firma. Çok teşekkürler.

 35. D.Uzak diyor ki:

  Tezimin düzenlemesini iki ayrı yere yaptırdıktan ve sonrasında defalarca düzeltme aldıktan sonra Akademik Redaksiyon’dan aldığım düzgün hizmetten çok memnun kaldım.İstenen düzeltmeler yapıldıktan sonra tezim tek seferde onay aldı.Keşke daha önce tanısaydım.Sorunuma kısa sürede yanıt verildi ve ciddiyetle çözüldü.Ekibe çok teşekkür ederim.

 36. Nuray Erkoç Erşahin diyor ki:

  Etik kurallar çerçevesinde akademik destek alınabilecek çok güzel ve sabırlı bir ekip. Kendilerine teşekkür ederim

 37. Nur diyor ki:

  Başta tereddütlerim vardı ancak çok hızlı geri dönüş aldım gerçekten mükemmeller ve ilgililer bundan sonra çalışacağım tek adres elinize sağlık, başarılar dilerim.

 38. ERTAN ARSLAN diyor ki:

  İşim gayet iyi şekilde ve hızlı tamamlandı. Bunun dışında bir yine aynı iş üzerinde bir değişiklik yapmam gerektiğinde iletişime geçeceğim ve desteği talep edeceğim. yardımcı olabilirseniz sevinirim

 39. ayrdgl diyor ki:

  Öncelikle verilen hizmet ve süre uyumlu, soruna yönelik çözüm profesyonel iş anlayışı sonrasında hizmet ve destek konusunda anlayışlı sürekliliği olan iş ahlakı olan personel ve çözüm odaklı yaklaşımları olan bir firma tavsiye ediyorum. Birçok firmaya göre mantıklı ve tutarlı ücret talebi.

 40. isim belirtilmemiş diyor ki:

  Günlerdir gözümde büyüyen tez biçimlendirme işini 24 saatten daha kısa sürede halledip tarafıma ileten ekibinize sevgiler…

 41. Seren diyor ki:

  Muhteşem bir ekip. Hem çalışıp hem tez yazdığım bu süreçte yükümü paylaşan mükemmel bir ekip. En güzeli her an ulaşabiliyorsunuz, çok hızlılar ve tek kelimeyle hatasız çalışıyorlar. Bu işi yapan bir çok firma var ancak araştırırken gördüğüm kadarıyla bu kadar hızlı dönüş yapabilen yok. Tüm ekibin eline sağlık çok teşekkür ederim

 42. naz diyor ki:

  Tez çalışmamın şekilsel düzenlenmesi konusunda çok az bir sürem kaldığı için kendilerinden yardım aldım, ve yetiştirilemeyeceğine ilişkin aynı zamanda istediklerimin anlaşılamayacağına ilişkin ciddi şüphelerim vardı; ancak tüm şüphelerim boşa çıktı. İnanılmaz titiz ve ilgili çalışıldı. Titizlikleri ve dakiklikleriyle takdirimi kazandılar. Gönül rahatlığıyla tavsiye eder, bu vesileyle teşekkürlerimi sunarım.

 43. Selma diyor ki:

  Profesyonel, mevzuatı bilen ve çözüm üreten bir şirket. Çok kısa sürede işimi sonuçlandıran ******* Bey’e ve ekibine çok teşekkür ederim.

 44. Beyza diyor ki:

  Akademik Redaksiyon, varlığından çok geç haberdar olduğum ama tüm arkadaşlarıma önerdiğim çalışma alanı oldu benim için. Çok kısa sürede titiz ve ilgili çalışmaları akademiye büyük bir katkı sağlamak isteyenler için tercih edilmesi gereken bir yer.

 45. Tez-zade diyor ki:

  Çalışmamın enstitüye uygun yazım kılavuzuna uygunluğu için aldığım hizmet gayet memnuniyet vericiydi. Daha önce farklı platformlardan aldığım hizmet zaman kaybına sebep oldu. Anında düzenleme ve verilen taahhütün tam anlamıyla yerine getirilmesi beni çok mutlu etti. Gönül rahatlığıyla hizmet alabileceğiniz profesyonel bir ekip. Tekrardan teşekkür ediyorum.

 46. Gulce A. diyor ki:

  ******* bey hemen yardimci olacagini iletti ve gercekten de uc gun icinde her sey hazirdi. Ufak duzeltmeler icin geri gonderdigimde bes dakikada donus yapti isimi cok kolaylastirdi. Kendisine cok tesekkur ediyorum

 47. E.A. diyor ki:

  Hızlı, kaliteli ve özenli bir yaklaşımla çalışmamı tamamlamak için vermiş olduğunuz tüm destek için çok teşekkür ederim. İlgili arkadaşlarıma sizi hemen tavsiye ettim. İlk kez çalışacak olanlar için de güvenilir ve özenli yaklaşımınız için mutlaka tavsiye ederim.

 48. Nilovic diyor ki:

  Son dakikada bulduğum ve son dakikada gönderdiğim işi mükemmel bir şekilde ve tam zamanında teslim ettiniz, hele ki benim işim dışında daha birçok işiniz olmasına rağmen. Sürecimi sayenizde başarıyla tamamladım, emeğinize sağlık 🙂

 49. Merve diyor ki:

  Yüksek Lisans tezim için arkadaş tavsiyesi ile kendilerine ulaştım. Tezimin teslimine çok yakın bir zaman kalmıştı ve format ile uğraşacak vaktim yoktu. Ayrıca tez yazım kılavuzuna göre istenilen formatları yapabilmek için de Word çalışıp ona da zaman harcamam gerekecekti. ******* Bey ile iletişime geçtiğimde tezi ve kılavuzu istedi ve 2 3 güne tamamen uygun şekilde geri tezimi yolladılar. Kaynakça kısmımda dikkatsizlikten dolayı yanlış format vardı, onları da hallettiler gayet güzel bir şekilde. Çok memnun kaldım. Güven konusunda da arkadaş önerisi olmasaydı güvenemeyebilirdim ancak yorumu aklında soru işareti olanlar için yazıyorum. Güvenebilirsiniz.
  Ekibe teşekkür ederim.

 50. Aleyna T. diyor ki:

  Tezimi düzenlemekte ciddi sorunlar yaşamıştım. Çok kısa sürede bana yardımcı oldular ve enstitüden direkt onay aldım. Emeğinize sağlık, teşekkür ederim.

 51. İsimsiz diyor ki:

  özellikle zamanlama konusunda müteşekkirim. Benim gecikmelerimi makul karşıladılar ve çalışma saatlerini esneterek hayat memat meselesi sayılan teslim tarihine uygun hareket ettiler. Ayrıca işin titizlik içinde yapılmış olması da gayet kıymetliydi.

 52. Efsun diyor ki:

  Çalışmamın acil düzenlenmesi için ricada bulundum yoğunluğunuz olmasına rağmen yine de bir şekilde reddetmeyip zaman ayırdınız. Çalışmam özenle düzenlendi. Herkese tavsiye edebileceğim kadar güvenilir olduğunuzu söyleyebilirim ve ücretleri de makul buluyorum. Emekleriniz için teşekkür ediyorum.

 53. Nehir diyor ki:

  Tezinin formati noktasında aldığım destekten son derece memnunum.Gerekli düzenlemeleri yaparken saat mefhumu olmadan her defasında yardımcı oldugunuz için çok teşekkür ediyorum.

 54. Ayşe diyor ki:

  Enstitünün kabul edeceği şekle tezimi zamanında getirdikleri için teşekkür ederim. Ayrıca sonradan bir kaç düzeltme istediğimde hemen geri dönüş yaptılar. İyi çalışmalar dilerim.

 55. Birkan diyor ki:

  kendilerini internetten rastgele bulup merak ettiğim soruları yönelttim, içtenlikle cevaplayıp makalemi ve talep ettiğim formatı iletmemi istediler. 2 gün gibi bir sürede istediğim formatta hazırlayıp bana geri ilettiler. Tüm süreçlerden memnun kaldım, herkese tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir