Akademik Çeviri

AKADEMİK ÇEVİRİ

Online akademik çeviri hizmeti alabileceğiniz AkademikRedaksiyon.Com,  profesyonel çevirmenler ile 7 gün 24 saat kaliteli ve hızlı bir akademik metin çevirisi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.  Akademik metinlerinizin çevirisine ihtiyaç duyduğunuzda yanınızdayız.

Bir dilden başka bir dile aktarma şeklinde tanımlanan çeviri, akademik metinler söz konusu olduğunda biraz karmaşıklaşmaktadır. Akademik eserlerin çevirisi söz konusu olduğu için normal çeviriden farklı bir bakış gerekmektedir. Akademik çalışmaların yenilenmesi mümkün olmadığından hatasız olmalıdır. Çevirinin hatasız olması için akademik çeviri siteleri tercih edilmeli  ve bu konuda deneyimli çevirmenler ile çalışılmalıdır. Sosyal bilimler alanında akademik makale çevirisi ve tez çevirisi desteğinin yanı sıra tıbbi çeviri, hukuk çevirisi ve mühendislik çevirisinde de yardımcı olmaktayız. Profesyonel dil uzmanlarımız sayesinde her düzeyde hazırlanmış metinlerinizin çevirisi için bizi tercih edebilirsiniz.

​Akademik tercüme sadece metnin başka bir dile çevrilmesini değil uygun terimlerin kullanılmasını da gerektirir. Çevirisi yapılacak metin, alanında uzman kişilere teslim edilmelidir.  Örneğin birçok teknik ifade bulunan bir akademik hukuk metni ancak hukuk terimleri konusunda bilgili biri tarafından tercüme edilebilir. Akademik Redaksiyon firması olarak akademik tercüme konusunda uzman desteği sunmaktayız. Akademik tercüme siteleri arasında olan web sitemiz, kaliteli bir akademik çeviri hizmeti sunmaktadır. Bizimle iletişime geçerek akademik metnin hangi alanda olduğuna göre değişiklik gösteren akademik çeviri ücretleri hakkında bilgi alarak kaliteli hizmete ulaşabilirsiniz. 

DÜZELTME

tez-duzeltme
Çalışmanın Türüne Uygun Düzeltme

Çeviri sürecinde çalışmalarınızdaki dil bilgisi hataları giderilmekte, anlaşılmayan ifadeler düzeltilerek ilerleme sağlanmaktadır. Çalışma türüne uygun terimler kullanılmaktadır.

DÜZENLEME

tez-duzenleme
Çalışmanın İstenilen Formata Göre Düzenlenmesi

Çevirisi yapılan çalışmalarınız, teslim edilecek kurumun istediği formata uygun bir şekilde düzenlenmektedir.

GELİŞTİRME

Alan Uzmanları Tarafından Çalışmanızın İncelenmesi

Çalışmalarınız alanın uzmanları tarafından incelenerek daha iyi olması adına eleştiri ve önerilerde bulunulmaktadır.

Fiyat Teklif Formu

Aşağıdaki formu doldurarak hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.