İngilizce Redaksiyon

İNGİLİZCE REDAKSİYON

İngilizce Redaksiyon Kapsamında, İngilizce Olarak Hazırladığınız veya İngilizceye Çevrilmiş Çalışmalar (Akademik Metinler, Web Sayfası, Kitap, Broşür vb.) İçin Düzenleme, Düzeltme ve Geliştirme Hizmetleri Verilmektedir.

İngilizce olarak hazırlanmış metinleriniz uygun bir şekilde düzeltilir. Alanında uzman editörlerimiz, akademik çalışmalarınız için editing veya proofreading işlemlerini gerçekleştirmektedir. İngilizce makaleler için yayımlanacak dergiler tarafından  istenilen düzeltmeler yapılmaktadır. Akademik çalışmalarınız için gönderileceği kuruma verilmek üzere sertifika hazırlanmaktadır.

​Hatasız İngilizce isterseniz İngilizce redaksiyon hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz çalışmanız, yazım ve dil bilgisi hataları nedeniyle reddedilmesin. Çalışmanızda anlatım bozuklukları olmasın. Hazırladığınız İngilizce çalışmanın son taslağı üzerinde, düzeltme işlemleri yapılmaktadır. Çalışmanız yayımlanmadan önce sunacağımız etkili önerilerle çalışmanız daha iyi hale getirilebilir.

Akademik Redaksiyon olarak her düzeyde akademik çeviri hizmetimizle birlikte İngilizce redaksiyon hizmetini de sunmaktayız. İngilizce çalışmalarınız alanında tecrübeli ve düzeltme yapılacak alanın terimlerine hakim dil uzmanlarımız tarafından düzeltilmektedir.

İngilizce olarak hazırlamış olduğunuz metinlerin, İngilizceye hakim uzmanlarımız tarafından redaksiyonu yapılmaktadır. Redaksiyonu yapılmış bir çalışma ile yayın süreciniz kusursuz ilerleyebilir. Akademik çalışmalarınızı İngilizce olarak yayımlatmak istiyorsanız bunun için bize başvurabilirsiniz. Makalenizin yayımlanması için ulusal ve uluslararası dergilere başvurduğunuzda, dil yönüyle reddedilmesinin önüne geçebilirsiniz.

DÜZELTME

tez-duzenleme-merkezi-duzeltme
İngilizce Dil Yapısına Göre Düzeltme

İngilizce olarak hazırlanan çalışmalarınızdaki dil bilgisi hataları giderilmektedir. Ayrıca ses ve vurgu yapısına göre düzeltme işlemi gerçekleştirilmektedir.

DÜZENLEME

tez-duzenleme-merkezi-duzenleme-islemi
Çalışmanın İstenilen Formata Göre Düzenleme

Çalışmanızın yayım sürecinin eksiksiz olmasını isterseniz istenilen formata göre düzenlemesini gerçekleştirmekteyiz.

GELİŞTİRME

tez-duzenleme-merkezi-yazi-gelistirme
Alan Uzmanları Tarafından Çalışmanızın İncelenmesi

Tamamlanan çalışmalarınız, bilim dalına uygun uzmanlarımız tarafından incelenerek eleştiri ve önerilerde bulunulmaktadır.