İNGİLİZCE REDAKSİYON

İngilizce Olarak Hazırladığınız veya İngilizceye Çevrilmiş Çalışmanın (Akademik Metinler, Web Sayfası, Kitap, Broşür vb.) Düzenleme, Düzeltme ve Geliştirme Hizmetleri

Hazırlamış olduğunuz çalışmanız, yazım ve dil bilgisi hataları nedeniyle reddedilmesin. Hazırladığınız İngilizce çalışmanın son taslağı üzerinde, düzeltme işlemleri yapılmaktadır. Çalışmanız yayınlanmadan önce sunacağımız etkili önerilerle çalışmanız daha iyi hale getirilebilir.

İngilizce olarak hazırlamış olduğunuz metinlerin, İngilizceye hakim uzmanlarımız tarafından redaksiyonu yapılmaktadır. Redaksiyonu yapılmış bir çalışma ile yayın süreciniz kusursuz ilerleyebilir. Akademik çalışmalarınızı İngilizce olarak yayınlatmak istiyorsanız bunun için bize başvurabilirsiniz. Yabancı dergilere makalenizin yayınlanması için başvurduğunuzda, dil yönüyle reddedilmesinin önüne geçebilirsiniz.

DÜZELTME

tez-duzeltme
İngilizce Dil Yapısına Göre Düzeltme

İngilizce olarak hazırlanan çalışmalarınızdaki dil bilgisi hataları giderilmektedir. Ayrıca ses ve vurgu yapısına göre düzeltme işlemi gerçekleştirilmektedir.

DÜZENLEME

tez-duzenleme
Çalışmanın İstenilen Formata Göre Düzenlenmesi

Çalışmalarınız, istenilen formata göre düzenlenmektedir.

GELİŞTİRME

Alan Uzmanları Tarafından Çalışmanızın İncelenmesi

Tamamlanan çalışmalarınız, bilim dalına uygun uzmanlar tarafından incelenerek eleştiri ve önerilerde bulunulmaktadır.