Hakkımızda

AKADEMİK REDAKSİYON | TEZ DÜZENLEME MERKEZİ

Hakkımızda

Akademikredaksiyon.com bir tez yazdırma sitesi değildir. Yasalara ve etik ilkelere uygun bir şekilde faaliyet göstermektedir. Bilimsel etik ilkelerine sadık kalınarak redaksiyon, düzeltme, düzenleme, geliştirme ve son okuma çalışmaları yapılmaktadır.

Şu kadar yıldır bu işi yapıyoruz, şu kadar çalışma yaptık vs. farazi bilgilerle kendimizi övmüyoruz. Web sitemiz 2017 yılından beri vardır Whois bilgilerini sorgulatabilirsiniz. Online öncesi çalışmalarımız 2012 yılında başlamıştır. Binlerce çalışmaya destek olduk (müşterilerimizin kişisel çalışmalarını asla paylaşmamız söz konusu değildir) ancak ofisimize geldiğiniz takdirde izin verilen çalışmaları ve sayısal bilgileri gösterebiliriz. 

AKADEMİK REDAKSİYON

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Kuruluş

Neden Akademik Redaksiyon?

HİKAYEMİZ

Akademik Redaksiyon Neden ve Nasıl Kuruldu?

Akademik Redaksiyon, yüksek lisans ve doktora eğitim sürecinde yaşanan zorlukların bilincinde, ihtiyaç olarak doğmuştur. Lisansüstü eğitim yapmanın zorluğunun yanında bu konuda akademik etik ilkeler dahilinde yardımcı olacak-olabilecek kişileri bulabilmek ayrı bir zorluk oluşturmaktadır. Bu konuda akademik yetkinliğe sahip kişilerin, akademik etik ilkeleri gözeterek insanlara yardımcı olması bir ihtiyaç haline gelmektedir. İşte bu noktada Akademik Redaksiyon; etik, güvenilirlik ve yetkinlik sözü vererek insanlara yardımcı olmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana çok kazanmayı değil kaliteli akademik metinler kazandırmayı hedefledik. Kolay para kazanmak için akademik etik ilkelerden taviz vermedik. Tez yazımı ve ödev hazırlama gibi teklifleri uygun bulmayarak kabul etmedik. Çok kişi ile iş yapmak yerine kalite arayanların tercihi olmaya çalıştık. Verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde emin adımlarla kaliteyi arayan insanların yoğun olarak tercih ettiği bir kurum haline geldik. Güven ve kaliteyi bir araya getiren Akademik Redaksiyon olarak akademik çalışmalarınızı daha iyi hale getirmeye devam ediyoruz.

Akademik Redaksiyon ailesi olarak 10 yıldan fazla süredir akademik çalışmalarınızın kalitesini arttırmaktayız.

2017 yılından beri web sitemiz aracılığıyla müşterilerimize online hizmet vermekteyiz. Öncesini ispat etmemiz bireysel olarak tanışmamıza bağlıdır fakat internet sitemizin 2017 yılında kurulduğu bilgisine whois bilgilerimizi sorgulatabilirsiniz. https://www.whois.com/whois/akademikredaksiyon.com linkinden web site bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

akademikredaksiyon.com-whois-bilgileri
Misyon ve Vizyon

AMACIMIZ

Misyonumuz

Akademik Etik

Bilimsel etik ilkelerine sadık kalınarak redaksiyon, düzeltme, düzenleme ve geliştirme çalışmaları yapmak.

Vizyonumuz

Akademik Gelişim

Akademik çalışmaların hatalarını düzeltip kalitesini yükselterek Türkiye’de bilimin gelişimine katkı sağlamak.

İletişim

Soru(n)larınız mı var?