Kalite Vizyonu

KALİTE VİZYONUMUZ

  • Kalite Kontrol
  • Güvenlik
  • Müşteri Memnuniyeti
Akademik dokümanların güvenilirliğini ve kalitesini arttırmak amacıyla metinleriniz imla kuralları, yazım hataları, dil bilgisi, kaynak metinle tutarlılık, intihal düzeltme ve alanının akademik terminolojisine uygunluk gibi pek çok yönden incelenmektedir.

Kalite Kontrol

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesine önem vermekteyiz.

İlk olarak müşterimizin üzerinde çalışmamızı istediği metin incelemeye alınır. İçerik yoğunluğuna göre hizmet bedeli ve teslim tarihi müşterimize bildirilir. Müşterimizin de onayından sonra uzman ekibimiz tarafından çalışmaya başlanır.

Kontrolü ve düzeltmeleri tamamlanan metinler müşterinin talep ettiği formatta hazırlanarak önceden belirlenen tarihe kadar teslim edilir. Çalışma ile birlikte yapılan düzenlemeleri gösteren ayrıntılı rapor da verilmektedir. Çalışma tesliminin ardından müşterilerin geri bildirimleri alınır. 

Güvenlik

Güven, bizim için paradan önce gelmektedir.

Müşterilerimizin ticari hak ve çıkarlarını korumak maksadıyla Akademik Redaksiyon Ekibi, 
koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile yürüttüğü projelerde tüm bilgi, belge ve proje içeriğinin gizliliğine büyük önem vermektedir.

Talep edilmesi halinde müşterilerimiz ile firmamız arasında “Hizmet Sözleşmesi” imzalanmaktadır. “Hizmet Sözleşmesi”nde gizlilik ile ilgili hususlar yer almakla birlikte müşteriler tarafından önerilen veya tarafımızca hazırlanan ilave ve/veya özel bir “Gizlilik Sözleşmesi” imzalanabilir.

Müşteri Memnuniyeti

Kaliteli hizmet ve hoşnut müşteriler.​

Müşterilerimize ait tüm projeleri özenle tamamlamaya gayret göstermekteyiz. Proje tamamlandıktan sonra da takibini yaparak olası herhangi probleme karşı desteğimiz devam etmektedir. 

İşimizde gösterdiğimiz özen yeni projelere zemin hazırlamaktadır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ile taleplerinizi en iyi şekilde karşılamaya çalışmaktayız.