TEZ DÜZENLEME

Akademik Metinlerin (Yüksek Lisans Tezi, Doktora Tezi, Uzmanlık Tezi, Makale, Proje, Ödev, Bildiri vb.) Yazım Kurallarına Göre Düzenlenmesi, Tez Formatlama, Tez Düzenleme, Biçimsel Düzenleme İşlemleri

Yüksek lisans tezi, doktora tezi, uzmanlık tezi, makale, proje, ödev, bildiri vb. yaptığınız çalışmalar; ilgili üniversitenin, enstitünün, kurumun ve derginin yazım kurallarına uygun hale getirilmektedir. Tez düzenleme işini profesyonel olarak yapmaktayız. Tez düzenleme Ankara merkezimizde, tezinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde düzenletebilirsiniz. Tez düzenleme fiyatları konusunda gerekli kolaylıklar sağlanmaktadır. Tez düzenleme ücretini hesaplarken çok az şeyi dikkate alırız ve tez düzenleme ücretimiz makul seviyededir.

Tez hazırlama kılavuzlarında her şey ayrıntılı olarak yer almamaktadır. Akademik tecrübemiz sayesinde çalışmalarınızı bütüncül bir şekilde ele almaktayız.  İçindekiler bölümü ile başlıkların tutarlılığının sağlanması, çalışma içindeki kaynakların tamamının kaynakçada gösterilmesi, kaynakçada gösterilen fazla kaynakların çıkarılması, eksik kaynakların kaynakçaya eklenmesi, kaynakçada yer alan kaynakların uygun şekilde gösterilmesi, başlıkların kılavuza uygun şekilde düzenlenmesi, otomatik içindekiler listesi oluşturulması vb. ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır.

Teknik konularda çok iyi olsanız bile tez düzenleme işi ciddi zaman almaktadır. Çalışmanızı düzenlemeye zaman ayıramazsanız yardımınıza koşuyoruz. Bizden tez düzenleme hizmeti alarak ayrıntılarda boğulmaktan kurtulabilirsiniz. Çalışmanız her ayrıntısıyla istenilen formata uygun hale getirilmektedir. Tez savunmasını geçtikten sonra tezinizin enstitü tarafından reddedilmesi canınızı sıkmasın. Tezinizi 1-3 gün içinde düzenleyerek size gönderelim.

DÜZELTME

Kurallara uygun hale getirme

Bitmiş bir çalışmanın; teslim edilecek kurumun kurallarına uygun hale getirilmesidir. Çalışmanızın kurallara uygunluğu denetlenerek hataların düzeltilmesi sağlanmaktadır.

DÜZENLEME

İstenilen formata göre düzenleme

Düzenleme konusunda tecrübeli olsanız bile bunun için zamanınız olmayabilir. Akademik düzenleme konusunda uzman ve tecrübeli olan ekibimize güvenerek istediğiniz formatta çalışmalarınızı düzenletebilirsiniz.

GELİŞTİRME

Çalışmadaki eksiklerin giderilmesi

​Çalışmalarda bulunan eksikler, çalışmanın kalitesini düşürmektedir. Akademik çalışmanızın, belli bir bütünlük içerisinde olması beklenmektedir. Bu bütünlüğü sağladıktan sonra ortaya çıkan eksiklerin (listeler, tablolar, alıntılar, kaynaklar vb.) tamamlanmasında size yardımcı oluyoruz.