WEB SİTESİ REDAKSİYONU

Web Sitenizin Görsel Alanındaki Metinler Dahil Olmak Üzere, İçerik Kısmında Yer Alan Metinlerin Redaksiyon İşlemi

Web sitesindeki içeriklerin daha etkileyici ve blog sayfanızdaki yazıların hatasız olması için redaksiyon hizmeti alabilirsiniz. Kullanılan metinlerin hem kendi içinde hem de diğer metinlerle olan tutarlığı sağlanacak şekilde düzeltme ve düzenleme yapılmaktadır. Web sitesinde yer alan içeriklerle ilgili önerilerde bulunulmaktadır.

Web sitelerindeki hatalar insanların dikkatinden kaçmaz. Redaksiyon hizmeti alarak hataları düzelttirebilecek veya hatasız yazılar yayınlayabileceksiniz. Web sitenize yüklediğiniz yazıların redaksiyonunu yapabiliriz. İsterseniz yazınızı yayınlamadan önce bize göndererek hatasız metni yayımlayabilirsiniz.

DÜZELTME

tez-duzeltme
Web Sitesindeki Hataların Düzeltilmesi

Web sitesinde, yayından önce yapılan redaksiyon işlemidir. Yazılarınızı yayınlamadan önce bize gönderin, redaksiyonunu yapalım. Ayrıca daha önce yayınlanmış yazılarınızı da inceleyerek hatalarını düzeltebiliriz.

DÜZENLEME

tez-duzenleme
Web Sitesinin Görsel Olarak Düzenlenmesi

Web sitesi; masaüstü, tablet ve mobil görünüme uygun hale getirilmektedir. Web sitesindeki mevcut sayfaların düzenlenmesinin yanı sıra istenmesi durumunda web tasarımı konusunda da yardımcı olmaktayız.

GELİŞTİRME

Web Sitesi İçeriğinin Daha Etkileyici Hale Getirilmesi

Web sitesinde bulunan içerikler, Türk Dili ve Web Tasarım uzmanları tarafından incelenir. İçerikler SEO’ya uyumlu hale getirilir. İçeriklere yönelik eleştiri ve önerilerde bulunulur.